Lockr (4.0.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી
