Lockr (4.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Error
ug: خاتالىق

en: OK
ug: جەزملەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي
