Lockr (5.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Save
ar: حفظ

en: Region
ar: المنطقة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: OK
ar: موافق

en: Advanced
ar: متقدم

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Info
ar: معلومات
