Lockr (5.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Save
da: Gem

en: Unknown
da: Ukendt

en: Error
da: Fejl

en: Warning
da: Advarsel

en: Advanced
da: Avanceret

en: Security
da: Sikkerhed

en: Credit card
da: Kreditkort

en: Status messages
da: Statusmeddelelser
