Lockr (5.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Save
fi: Tallenna

en: Region
fi: Alue

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Error
fi: Virhe

en: Warning
fi: Varoitus

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Info
fi: Tieto

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Header text
fi: Ylätunnisteen teksti
