Lockr (5.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Error
hy: Սխալ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Info
hy: Ինֆո

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
