Lockr (5.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Info
ne: जानकारी
