Lockr (5.0.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Yes
ca: Sí

en: Save
ca: Desa

en: Region
ca: Regió

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Warning
ca: Avís

en: Advanced
ca: Avançat

en: Security
ca: Seguretat

en: Environment
ca: Entorn

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Header text
ca: Text de la capçalera
