Lockr (5.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Save
sl: Shrani

en: Region
sl: Regija

en: Unknown
sl: Neznan

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Info
sl: Podatki
