Lockr (8.x-2.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Password
ug: پارول

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: OK
ug: جەزملەش

en: Log in
ug: كىرىش
