Locksmith (2.0.0-beta0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Remove
da: Fjern

en: Label
da: Etiket

en: Add new
da: Tilføj ny

en: Add
da: Tilføj

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: Machine name:
da: Maskinlæsbart navn:
