Locksmith (2.0.0-beta0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Value
fr: Valeur

en: Remove
fr: Retirer

en: Label
fr: Libellé

en: Add new
fr: Ajouter nouveau

en: Add
fr: Ajouter

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: Credentials
fr: Accréditation

en: Machine name:
fr: Nom système :
