Locksmith (2.0.0-beta0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Remove
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: Add
hr: Dodaj

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
