Locksmith (2.0.0-beta0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Remove
ro: Elimină

en: Label
ro: Etichetă

en: Add new
ro: Adaugă nou

en: Add
ro: Adaugă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Machine name:
ro: Nume mașină:
