Locksmith (2.0.0-beta0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Remove
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Add new
ru: Добавить новый

en: Add
ru: Добавить

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Machine name:
ru: Машинное имя:
