Locksmith (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Credentials
nl: Referenties

en: Machine name:
nl: Systeemnaam:
