Locksmith (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Value
pt: Valor

en: Remove
pt: Remover

en: Label
pt: Rótulo

en: Add
pt: Adicionar

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Credentials
pt: Credenciais

en: Machine name:
pt: Nome de máquina:
