Locksmith (2.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Remove
bg: Премахни

en: Label
bg: Заглавие

en: Add
bg: Добави
