Locksmith (2.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Remove
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Machine name:
ar: أسم الآلة
