Locksmith (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Remove
gl: Quitar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Machine name:
gl: Nome de sistema:
