Locksmith (2.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Remove
he: הסרה

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Machine name:
he: שם מכונה:
