Locksmith (2.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება
