Locksmith (2.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Remove
th: เอาออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Machine name:
th: ชื่อเครื่อง:
