Locksmith (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add new
bo: གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
