Locksmith (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Remove
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: Add new
fa: افزودن جدید

en: Add
fa: افزودن

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی
