Locksmith (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Remove
gu: લોપ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add new
gu: નવું ઉમેરો

en: Add
gu: ઉમેરો
