Locksmith (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: Remove
id: Hapus

en: Add new
id: Tambah baru

en: Add
id: Tambah

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Credentials
id: Kredensial

en: Machine name:
id: Nama mesin:
