Locksmith (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Remove
mn: Устгах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
