Locksmith (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Remove
sl: Odstrani

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: Machine name
sl: Strojno ime
