Locksmith (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Remove
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Add new
es: Añadir nuevo

en: Add
es: Agregar

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Credentials
es: Credenciales

en: Machine name:
es: Nombre de sistema:
