Locksmith (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Label
is: Merking

en: Add new
is: Bæta við

en: Add
is: Bæta við
