Locksmith (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Add
lt: Pridėti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
