Locksmith (8.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
