Locksmith (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add new
my: အသစ်ထည့်သွင်းရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
