Locksmith (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Remove
sv: Ta bort

en: Label
sv: Etikett

en: Add new
sv: Lägg till ny

en: Add
sv: Lägg till

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Credentials
sv: Referenser

en: Machine name:
sv: Maskinläsbart namn:
