Locksmith (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Remove
tr: Kaldır

en: Label
tr: Etiket

en: Add new
tr: Yeni ekle

en: Add
tr: Ekle

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Machine name:
tr: Makine adı:
