Loco Translate (3.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Never
hy: Երբեք

en: Update available
hy: Թարմացումը հասանելի է

en: Installed
hy: Տեղադրված
