Loco Translate (3.0.2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Language
fa: زبان

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: Summary
fa: خلاصه

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: All
fa: همه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Update available
fa: به‌روزرسانی در دسترس است

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Template
fa: قالب

en: Installed
fa: نصب شده

en: Interval
fa: دوره

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: No update data available
fa: هیچ داده به‌روزرسانی وجود ندارد

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
