Loco Translate (3.0.2) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Overview
pt: Visão geral

en: Settings
pt: Configurações

en: Import
pt: Importar

en: Summary
pt: Resumo

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: All
pt: Tudo

en: Never
pt: Nunca

en: Update available
pt: Atualização disponível

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Template
pt: Modelo

en: Missing
pt: Faltando

en: Installed
pt: Instalado

en: Interval
pt: Intervalo

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: 3 hours
pt: 3 horas

en: 6 hours
pt: 6 horas

en: 1 week
pt: 1 semana

en: 12 hours
pt: 12 horas

en: No update data available
pt: Não há informações sobre as atualizações

en: @name field is required.
pt: O campo @name é obrigatório.

en: Langcode
pt: Código do idioma
