Loco Translate (3.0.3) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Overview
da: Overblik

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Summary
da: Resumé

en: 1 hour
da: 1 time

en: All
da: Alle

en: Never
da: Aldrig

en: Update available
da: Opdatering tilgængelig

en: 1 day
da: 1 dag

en: Template
da: Skabelon

en: Missing
da: Mangler

en: Installed
da: Installeret

en: Multilingual
da: Sprog

en: 3 hours
da: 3 timer

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 1 week
da: 1 uge

en: 12 hours
da: 12 timer

en: No update data available
da: Ingen opdateringsdata tilgængelige

en: Automation
da: Automatisering

en: Configured
da: Konfigureret

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.
