Loco Translate (3.0.4) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Language
ca: Llengua

en: Overview
ca: Resum

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Summary
ca: Resum

en: All
ca: Tot

en: Never
ca: Mai

en: Update available
ca: Actualització disponible

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Template
ca: Plantilla

en: Missing
ca: Perdut

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: No update data available
ca: No hi ha dades d'actualització disponibles

en: Run every
ca: Executa cada

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.
