Loco Translate (3.0.4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Language
cy: Iaith

en: Overview
cy: Arolwg

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: All
cy: I gyd

en: Never
cy: Byth

en: Update available
cy: Diweddariad ar gael

en: No update data available
cy: Dim data diweddaru ar gael
