Loco Translate (3.0.4) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Summary
el: Περίληψη

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: All
el: Όλες

en: Never
el: Ποτέ

en: Update available
el: Διαθέσιμη ενημέρωση

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Interval
el: Περίοδος

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: 3 hours
el: 3 ώρες

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: No update data available
el: Δεν υπάρχουν στοιχεία ενημέρωσης

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
