Loco Translate (3.0.4) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Language
he: שפה

en: Overview
he: סקירה

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Summary
he: תקציר

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: All
he: הכל

en: Never
he: אף פעם

en: Update available
he: קיים עדכון

en: 1 day
he: יום אחד

en: Missing
he: חסר

en: Installed
he: מותקן

en: Interval
he: מרווח

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: 3 hours
he: 3 שעות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: No update data available
he: אין נתוני עדכון זמינים

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.

en: Langcode
he: קוד שפה
