Loco Translate (3.0.4) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Overview
id: Sekilas

en: Settings
id: Pengaturan

en: Import
id: Impor

en: Summary
id: Ringkasan

en: 1 hour
id: 1 jam

en: All
id: Semua

en: Never
id: Tidak pernah

en: Update available
id: Tersedia pembaruan

en: 1 day
id: 1 hari

en: Missing
id: Hilang

en: Installed
id: Terinstal

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: 1 week
id: 1 minggu

en: No update data available
id: Tidak ada data update yang tersedia

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.
