Loco Translate (3.0.4) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Language
ja: 言語

en: Overview
ja: 概観

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Summary
ja: 概要

en: All
ja: すべて

en: Never
ja: なし

en: Update available
ja: アップデートが利用可能です

en: 1 day
ja: 1日

en: Template
ja: テンプレート

en: Missing
ja: 喪失

en: Installed
ja: インストール済み

en: Interval
ja: 間隔

en: Multilingual
ja: 多言語

en: 6 hours
ja: 6時間

en: 1 week
ja: 1週間

en: 12 hours
ja: 12時間

en: No update data available
ja: 更新データがありません

en: Automation
ja: オートメーション

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。

en: Langcode
ja: 言語コード
