Loco Translate (3.0.4) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Language
km: ភាសា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: All
km: ទាំងអស់

en: Never
km: កុំ

en: Update available
km: មាន​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: No update data available
km: មិន​មាន​ទិន្នន័យ​បច្ចុប្បន្នភាព​ឡើយ
