Loco Translate (3.0.4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Language
mr: भाषा

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Summary
mr: संक्षेप

en: 1 hour
mr: एक तास

en: All
mr: सर्व

en: Never
mr: कधीही नाही

en: 1 day
mr: १ दिवस
