Loco Translate (3.0.4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Language
sr: Језик

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Template
sr: Шаблон

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
