Loco Translate (3.0.4) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Overview
sv: Översikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: All
sv: Alla

en: Never
sv: Aldrig

en: Update available
sv: Uppdatering tillgänglig

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Template
sv: Mall

en: Missing
sv: Saknas

en: Installed
sv: Installerad

en: Interval
sv: Intervall

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: 3 hours
sv: 3 timmar

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: No update data available
sv: Ingen information om uppdatering tillgänglig

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.

en: Langcode
sv: Språkkod
